MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 14378400
nr 1437 8400
Bokhylla
Längd: 200 cm. Djup: 27 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:06:05
100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr